POZNAJ NAS

ROLNICTWO TO NASZA PASJA!

Projektowanie i produkcja maszyn rolniczych to pasja, z której zrodził się pomysł stworzenia firmy GAMA S.C.

Zamiłowanie do rolnictwa oraz doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w dystrybucji oraz produkcji maszyn rolniczych, spowodowały chęć produkowania sprzętu do uprawy gleby we własnym przedsiębiorstwie, które ma możliwość samodzielnego zaprojektowania i wykonania niemal każdej, nawet bardzo specjalistycznej maszyny – zgodnie z potrzebami klienta.

Każdy kto do nas trafi może liczyć na fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Takie działania jak szybki serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych są u nas standardem a każdy klient może liczyć na dostawę zakupionej maszyny.

Praca na roli wymaga odpowiedniej wiedzy, sprzętu, a także umiejętności podejmowania właściwych decyzji w momentach kluczowych dla rozwoju każdego gospodarstwa. Często jest to właśnie potrzeba rozbudowy zaplecza maszynowego. Nasza oferta to maszyny niezbędne do uprawy gleby oraz siewu, takie jak: agregaty uprawowe, brony talerzowe, maszyny do uprawy pożniwnej, wały doprawiające i inne.

Produkując maszyny rolnicze, codziennie staramy się udowodnić, że hasło „Jakość na każdym polu”, to nie tylko słowa ale konkretna wartość, którą chcemy zdobyć zaufanie naszych obecnych i przyszłych klientów.

GAMATECHNIK W LICZBACH

OD KONCEPCJI PO GOTOWY PRODUKT
1890

Ton wykorzystanej stali

1540

Wyprodukowanych maszyn

1540

Zadowolonych klientów